Giełda BitBay Zwierzyniec

Artykuł miesiąca Lubelskie

BitBay – podstawowe wiedze
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko kilku sekund. Po naciśnięciu przycisku „Zaloguj” mamy do „Zarejestruj”, gdzie podajemy nasz adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po kilku chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje grane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten nowi przyda się w okresie związku z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Stoczek Łukowski

BitBay z początku naszego mieszkania tworzy na bezpieczeństwa. Każdy odbiorca może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz ustawić sobie powiadomienia i uznania. Co istotne, środki użytkowników w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Znaczy to, że nie są one wymieszane z serwerami giełdy. To szczególnie istotna informacja, gdyż dzięki użyciu takiego podejścia, dostęp do zabiegów jest jedynie konkretny użytkownik, a osoby trzecie wcale nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie udoskonala swoje zabezpieczenia i odnawia je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, oraz ich kryptowaluty są w normalnym i wygodnym miejscu.

Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Każde konto, jakie stanie ułożone na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W współczesnym projektu serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – widać wówczas istnieć także dowód inny kiedy również paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie mogli radować się w duzi funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Zasilenie konta
Jak łatwo można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy uzupełnić swoje konto realnymi pieniędzmi. W współczesnym celu wybieramy walutę, którą chcemy doładować konto (jak podkreślali wcześniej są to złotówki, euro, dolary i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” dostaje się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można przygotować również za pośrednictwem umowy kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najkrótsza opcja, oraz na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami lubiane są przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W współczesnym wypadku występujemy jednak jedynie o złotówkach i euro. W sukcesie pozostałych walut jest nam przelew tradycyjny. Jak można się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą i prowizję. Podnosi ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Stoczek Łukowski

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo można toż uczynić również za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W współczesnym wypadku też należy liczyć się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty natomiast nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay samo w sobie jest darmowe. Nie dacie więc nic za jego położenie oraz prowadzenie. Gdy jednak szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma wymaga się jakoś utrzymać, a zatem otrzymuje z naszych użytkowników prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez użytkowników kosztów widoczna istnieje w umowie, a więcej na kartce internetowej BitBay. My jeszcze zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (dodatkowo w jakiej wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesie wypłat swoich kryptowalut, musimy liczyć się z poniższymi kosztami:

Wyplata w placówce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Cena w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na kartę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zostawiajmy, że żyją też prowizje z transakcji skończonych na giełdzie BitBay. W współczesnym wypadku rozmawiamy o dwóch podmiotach – maker, lub osobie, która wykonywa konkretną kryptowalutę na aukcję oraz taker, jaki ją bierze. W sukcesie wykorzystania naszych „domowych walut”, ukazują się one właśnie:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesie handlu na parach krypto-krypto, przechodzimy do podejmowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że wartości te potrafią właśnie maleć wraz ze wzrostem obrotów i zaangażowania danej waluty. Jeżeli a z samego początku zdecydujemy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych opłat teraz na wstępie.
Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Wartości, które tutaj dali nie zamieniają się zbyt często. Że już przecież tak się dzieje, wciąż istnieje więc z korzyścią dla klienta. Ze powodu na coraz większą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć znacznie mniejsze prowizje, również BitBay je obniża. Mimo tego, są osoby, które otwarcie mówią, że kursy i prowizje, które dostaje z naszych użytkowników BitBay zawsze są zbyt wielkie. Giełda wtedy w różnic na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane dopiero w obecny możliwość, wybierane są na kursy funkcjonowania giełdy, a również jej rozwój. Patrząc na siłę rozwoju tej platformy, a też poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby a za ten szczególnie wysoki komfort użytkowania z BitBay, oddać im uzyskać na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Stoczek Łukowski

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments